2. Sezonda, TWD’ye Yeni Katılacak Karakterler

The Walking Dead, Yeni Karakterler

The Walking Dead, Yeni Karakterler

The Walking Dead‘in 2. Sezonunun başlamasına çok az bir zaman kaldı. Tabii dizinin yayınlanma tarihi yakınlaştıkça, diziyle ilgili haberlerde de bir artış oluyor.

İlk sezonun sonunda, araştırma merkezinden kaçmayı başararak tekrar yola çıkan grubumuz, 2. sezonda kendileri gibi sağ kalabilmeyi başarmış başka bir grup insanla karşılaşacaklar. Peki bu grup hangi karakterlerden oluşacak? (Yazının devamı spoiler içerir!)

Bu grup, Hershel Çiftliği‘nden kurtulmayı başarabilmiş kişilerden oluşuyor. 2. sezonda diziye dahil olacak, sağ kalabilmeyi başarmış 3 karakter Hershel Greene, Maggie Greene ve Otis.

Hershel Greene, geniş bir aileye sahip, eski bir veteriner. Maggie de, Hershel’in ata binmesini çok iyi bilen genç kızı.

Otis ise eskiden çiftliğin usta başısı olan bir karakter. Geçmişte, kurtulan insanlardan birini zombi sanarak yanlışlıkla vurmuş ve bu yüzden duyduğu suçluluk duygusundan ve günahlarından arınmaya çalışıyor.

The Walking Dead çizgi romanında da çok önemli rol oynayan bu üç karakter eminim diziye de ayrı bir renk katacaklardır.

2. Sezonun başlama tarihi tam olarak hala kesinleşmemiş olmakla beraber AMC‘nin kendi sitesinde ekim ayı içerisinde başlayacağı açıklanmış durumda. Sabırsızlıkla beklemeye devam 🙂

Bu gönderi Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , .

Yorumlar: 2. Sezonda, TWD’ye Yeni Katılacak Karakterler

  1. Pingback:Pruitt Taylor Vince, The Walking Dead’te | The Walking Dead Türkiye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir