3. Sezon 8. Bölüm Perde Arkası Görüntüleri

The Walking Dead s03e08

The Walking Dead s03e08

The Walking Dead dizisinin 3. sezon‘u, geçtiğimiz hafta 8. bölüm ile birlikte sezon arasına girmiş bulundu. Sezonun kalan yarısı 9. bölümThe Suicide King ile birlikte 10 Şubat‘ta tekrar bizlerle buluşacak.

Geçtiğimiz 2 sezona göre oldukça hareketli bir şekilde başlayan 3. sezon, hiç hız kesmeden 8 bölüm peşpeşe mükemmel bir şekilde devam etti. 2 grubun birbirine girmesiyle aslında bir yerde en büyük düşmanın zombiler değil insanlar olduğunu görmüş olduk. 3. sezon’un devamında bu kapışma daha şiddetli bir şekilde devam edecek gibi duruyor.

Tadı damağında kalmış olanlar ve 9. bölüm‘ü sabırsızlıkla bekleyenler için 8. bölümün perde arkası görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz 🙂 :

The Walking Dead S03E08 – Bölümün Yapım Aşaması

The Walking Dead S03E08 – Bölüm İçinde

 

 

Bu gönderi Videolar kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

30 Responses to 3. Sezon 8. Bölüm Perde Arkası Görüntüleri

 1. Ahmet Karakuş dedi ki:

  Bir Walking Dead fanatiği olarak bu bölümün, 3 sezon içerisindeki tüm bölümlerin içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim.

 2. Erman Uçar dedi ki:

  Merle gruba dahil olacak Glenn de kabul etmicek darly rica edecek. ve sonunda merle ile darly grubu terk edecek bence. tahminlerim bu yönde.

 3. uğur dedi ki:

  bence siz daha bölüm görmediniz vali hapisaneyi bastığında ozaman en iyi bölümü görün

 4. Barned dedi ki:

  2 yoruma da katılmıyorum. ne vali hapishaneyi basacak ne de merle ile daryl önce gruba girip sonra grubu terk edecek. vali’nin burda bir planı var ki o da anlaştığı merle’ü suçlu gibi gösterip daryl’la birlikte woodbury’den kovmak olacak. kardeş hasretiyle yanan daryl’da merle’ü alıp hapishaneye gidecek ve gruba katılacaklar. böylece merle vali’nin içerideki adamı olacak. aha da buraya yazıyorum.

  • Grovn dedi ki:

   Çizgi roman Spoiler

   Vali çizgi romanda hapishaneyi basıyodu arkadaş o yüzden öyle yazmış olabilirde olmayabilirde.

   Spoiler sonu.

   Gelelim senin yorumuna Vali, Merle’ı rol olarak değil ciddi bir şekilde suçlu ilan etti çünkü Merle, Michonne’u öldürdüğünü söyledi ama Michonne gelip Penny’i öldürdü ve Philip’in sağ gözünü kör etti. Zaten Merle’ın yanına gelip ”Kardeşini istiyodun işte buldun” dedi yani ciddi şekilde suçlu ilan edildi Merle ve Daryl.

  • Daryl dedi ki:

   çizgi romanı okumamış gibi davranman hoş olmuş birader 😛

 5. Erman Uçar dedi ki:

  Barned’a katılmıyorum Merle kardeşine hainlik yapmicak.

 6. msener dedi ki:

  Arkadaşlar Rickin kolu hala sağlam 🙂 ne zaman kesilecek…

 7. TWDSY dedi ki:

  Bence de Merle kardeşine hainlik yapamaz. Bence Rickler darylı kurtarmaya geldiğinde daryl yüzünden merleü de alıcaklar hapisanede bi süre kilit altında falan tutarlar belki. Sonradan araları düzelebilir. Ama ben ne Darylın Ricklere, ne de Merleün Daryla hainlik yapıcağını kesinlikle düşünmüyorum.

 8. Werty dedi ki:

  Usta bu videoları youtube la birlikte bir alter atif ile verseniz acaba zor bişi mi bu ? Ya giremigorum tube linklerine bi sıkıntı var dns ayarlarından da düzelmiyor ltfn.

 9. volkan dedi ki:

  onun bunu bırakında 3. sezonun 9. bölümü nzmn baslıcak onu haber verın 🙂

 10. nefes dedi ki:

  valla bana sorarsanız vali ciddiydi ayrıca onu bunu bilmem ama bn andrea’yı merak ediyorum ricklerimi yoksa valinin mi yanında olcak?????

 11. oguzhan dedi ki:

  ŞU hapishaneye yeni gelenler ne olacak acaba Rick onları yanlarına alacakmı ?

 12. norman dedi ki:

  10 şubat da yayınlanacak 9. bölüm :S

 13. ZombiFAKE dedi ki:

  🙂 Merle zaten kişiliksiz adamın teki. Darly i satacak.
  Daha önce vali merle’ ye hapisaneye girdiğimizde kardeşin hangi tarafı tutacak diye sormuştu. Merle ise bizim tarafımızı demişti. Yani Merle rickten öc almak için vali ve adamlarını içeriye sokacak. İçerideki durumu anlatıcak. Görüceksiniz.

 14. fenerbahceli1979 dedi ki:

  Konuyla ilgili yorumum olmuyacak. Ama sevindirici bir haber vermek istiyorum.The Walking dead 4.sezonu kesinlesti. 4.sezon yine ekim ayinda baslayacak.

 15. action12 dedi ki:

  ilerdeki bölümlerde morgan karşılarına çıkabilir ve izlediğime göre bidahaki bölümde hershel ın kızı (glennin sevgilisi deil) ricki öpüyodu 😮

 16. Berkay dedi ki:

  Arkadaşlar Bence Lori Yaşıyor Prıson Break’da olduğu gibi Loriyi bence hapishanedeki başka bir grup bulmuş olabilr…

  • urukhai dedi ki:

   evet.. çok enteresan bir yorum.. Güvende olduğunu söylemişti. ve zaten filmde katına ait hiç bir şey bulunamadı ne ceset nede kafatası vs… bence kadın bir şekilde kurtuldu o yüzden sana katılıyorum berkay.

   • TWD dedi ki:

    carl loriye ateş etti 2. olarak rick gittiğindeo raya bir tane zombi onu yemişti hatta epey bi karnına bıçak saplamıştı rick

  • dead mina dedi ki:

   hapishaned e zaten b grup var onlarda yeni geldiler … rick i arayan kim

 17. Vecdi dedi ki:

  Bana kalırsa Merle zaten o validen gıcık kapmıştı, adam kardeşini aramak istiyordu vali onu oyalıyordu çünkü onu kaybedeceğini biliyor ve en iyi adamı da o, bu nedenle karşıya geçmesindense öldürmek istedi ama yapamyo ve bence Rick’lere katılır ama yine huzursuzluk olur tıpkı Shane gibi biri. Lori davasına gelince mantıklı olabilir çünkü kemikler de yok ortada, o telefonları ben hayal diye biliyorum yanılıyor olabilirim çünkü senaryo gayet iyi gidiyor. Hapishaneyi yeni keşfeden grup ise yine kargaşa ve ölümlerin habercisi.

 18. brk dedi ki:

  telefon çalması tamamen hayal zaten de. loriyi hapsanede başka bir grubun bulması pek olası gözükmüyor ayrıca çocukta tek el sıktı. carlın loriye ateş etmediğini düşünsek bile sınırlı olanaklarla o kesiği kapatmaları zor. loriden ümit yok. 😛

 19. dead mina dedi ki:

  Anlamıyor musunuz … Rick ‘i biri arıyor ve kim Lori olabilir de olmayabilir de ama Ric k i iyi tanıyan birisi Morgan da geri dönecek deniliyor 10 şubatı bekliyorum .

 20. Ayberk dedi ki:

  Adamlar uğraşıyorlar. Bu dizinin fanatiği oldum. Her bölüm birbirinden güzel. Diyecek bişey bulamıyorum her geçen bölüm birbirinden heyecanlı ve güzel…

 21. cigdem dedi ki:

  Shane i ozledim insallah geri dirilir:D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir