5. Sezon 15. Bölüm Yorumlarınız

The Walking Dead S05E15

The Walking Dead S05E15

The Walking Dead, 5. Sezon hız kesmeden bölümlere devam ediyor. 5. Sezon 15. BölümTry (Deneme) bölümü her hafta olduğu gibi bu hafta da pazar gecesi AMC tv ekranlarında yayınlandı.

Rick ve ekibinin sınırlarını zorlamaya başlayan düzenli kasaba yaşamı sonunda işleri kontrolden çıkma noktasına getirdi.

Bölüm ile ilgili görüşlerinizi ve gelecek bölümlere ilişkin tahminlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.sumo suits for sale

Bu gönderi Bölüm İncelemeleri kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , .

5 Responses to 5. Sezon 15. Bölüm Yorumlarınız

 1. Mertrocker dedi ki:

  böyle bölüm mü olur a** , delirdik ekran karşısında.arkadaş ne salak bir topluluktur bu ya ! yav zorlamışlar senaryoyu yürüsün diye resmen.hayır yani yapamıyosan yapamıyorum de.Lavuklar kuleye gözcü dikmemiş , mekan zaten yolgeçen hanı , elemanları dibine kadar karaktersiz.Rick allahın varsa alırsın şurayı bak.Fethedin olm şurayı ya.bu nedir ya.Senle mi uğraşıcaz lan , yok ricke atarlanmalar , buranın kuralı var bilmem ne.Oranın tek kuralı kuralsızlığı arkadaş ben ömrümde bu kadar laubali bir mekan görmedim.Herkes birbirinin g*tünü yiyor , kıyamet kopmuş adamlar diyor ki olsun dövsün karısını nolur ki.Biri birinin baykuşunu yıkar diğeri hitnelik pıştlık peşinde.Yok arkadaş yok.Woodbury bile daha iyiydi be.Governor en azından bir otorite timsaliydi.Burası kıyamet sonrası sex and the city gibi.hayır allahtan bizim grup sağlam.yoksa tren yapacaklar alexanderia ‘ da.rick dahil oldu ilk vagon olarak zaten.neyse..o çikolata isteyen ufak p*çide yakalarsam ç*künü koparıp zombilere atıcam.Ömrümde onun kadar zengin veledi görmedim ya.lan her taraf olmuş zombi sen halen çayın çikolatanın peşindesin.Carol şu çocuğu çiçeklere baktırmaya götür.

  • Prince of Shadowland dedi ki:

   hahha ”çiçeklere baktırmaya götür” iyi espiriydi.
   yorumunda haklı olduğun yerler var bence biraz abarttığın yerler de var.

   Rick i biraz fazla sahiplenmişsin ve o kampı biraz fazla yermişsin bence orada iyi insanlar da var.

   ayrıca şunu da bilmek gerek izlediysen bölümü rick in ensesine yumruğu indiren michonne idi ve bence orada tutarlı davranan birkaç kişiden biride michonne.Ama Rick değil.

   Ayrıca Jess ricke şöyle bir şey sordu ”bunu başkası içinde yaparmıydın?” ve Rick ona ”hayır” dedi ve Jess te buna karşılık ”tamam” dedi.Ne bu şimdi ”aşk” mı?Sokarım aşka şimdi.Rick burada bana haklı gelmiyor bu hareketiyle evet tamam pete yaptığı şeyde hatalı ama rick in amacı adaleti sağlamak değil orada, ne demek ”başkası için yapmam bunu” polis değil mi orada rick ne demek bu ?her boku aşka duyguya göre mi yapacak rick o zaman işte orası boku yemiş olur otoriteden bahsetmişsin de aşka göre otorite olmaz bu kafayla orada ne otoriteyi sağlayacak ne polislik yapacak ne de doğruyu bulacak rick değil şu haliyle bunu sağlayacak michonne dir.

 2. Berke dedi ki:

  Bölümü izledikten sonra gün boyu uffladım puffladım, içime sıkıntı düştü resmen 😀

 3. Prince of Shadowland dedi ki:

  çok macera aksiyon atraksiyonlu bölüm olmasa da iç çekişmeler düşünce çatışmaları kutuplaşmalar iyi bir biçimde ortaya konuyor ve sezon sonlarına doğru artık bir yola girmeye başlıyorlar.

  ekipten bence Rick ve sasha tutarlılığını kaybetti kendilerini aşamıyorlar ve tuhaf hareketler içindeler.

  en tutarlı olanlar ise Michonne ile glenn.

  diğerleri de normal seyrediyorlar.Ama rick ve sasha tuhaf bir haldeler ,sasha yı anlamak mümkün ama Rick i anlamak mümkün değil.Tuhaf bir ruh haline girdi.Jess le yaptıkları ”senden başkasını tanımam ölürüm senin için” diyaloğu resmen fiyasko rick açısından.Abazalık gözünü döndürdü herhalde pete ile boğuşurken ”tek yaşama nedenim” dediği oğlunu bile itekleyip attı kenara belli ki carl ve bebek artık ”tek yaşam nedenleri” değil sarışın etine dolgun başka bir ”yaşam nedeni” daha var galiba rick efendinin. O kadın rick i bozdu.Hatırlarsanız geçen bölümlerde jess in eşi pete yolda yürürken rick uzaktan sinsi sinsi onu izleyip elini silahının kabzasında gezdiriyordu o zamanlar pete nin jess i ve oğlunu dövdüğünü bilmiyordu belli ki kıskandı gözünü abazalık bürüdü rick in.Sonunda da pete nin jess ile karı-koca ilişkilerinde bir açığını buldu ve onu harcamaya kalkışıyor.

  Bölümde eugene nin cesur tavırlarıyla kendini aşması ve tarayı kurtarması etkileyiciydi aynı şeklide noah ın ölümü de şok edici oldu en etkileyici sahne ise Michonne nin rick in ensesine dirseği koymasıydı zaten bölüm bu sahne ile son buldu ilerleyen bölümlerde ne olacak merak ediyorum.

  michonne-rick ve glenn-nicholas ilişkisi bakalım nasıl ilerleyecek.

  • Prince of Shadowland dedi ki:

   ayrıca orada saçmalayan kendini kaybeden 2 kişi ön plana çıktı dediğim gibi rick ve sasha.Michonne bu 2 siyle de bir şekilde karşı karşıya bırakıldı senaryo gereği.sasha yı zombilerden kurtardı ve aralarında bir negatif elektriklenme yaşandı yine Rick azgın hormonlarının etkisiyle kavga çıkardı ve Michonne ensesine şaplağı indirdi bu da ileride rick-michonne arasında negatif bir elektriklenmeye yol açabilir. michonne ile rick ve sasha arasında gelişen olaylar doğrultusunda ekipte bir zıtlaşma başladı şimdiden.Bakalım ne olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir