Etiket Arşivi: the walking dead oyuncuları

The Walking Dead 3. Sezon Oyuncu Portreleri

Bugün itibariyle The Walking Dead‘in 3. Sezon‘unun başlamasına 1 aydan az bir süre kaldı. Hal böyle olunca 3. sezonla ilgili yeni gelişmelerin ve yayınlanan içeriklerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak AMC, The Walking Dead‘in 3. sezonunda rol alacak oyuncu kadrosunun … Okumaya Devam Et

Etiketler: , , , , , , , , , , , , | 34 Yorum

TWD’den Ayrılan 4 İsim Yeni Bir Dizide Buluşuyor

The Walking Dead dizisinin eski idari yapımcısı Frank Darabont, senaryosunu kaleme aldığı ve pilot bölümünün yönetmenliğini üstlendiği yeni dizisi L.A. Noir için kadrosuna TWD‘den oyuncular katmaya devam ediyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , | 1 Yorum

‘The Governor’ Karakterini Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu!

AMC‘nin reyting rekortmeni dizisi The Walking Dead‘te, 3. sezon karşımıza çıkacak olan The Governor (Hapishane Müdürü) karakterini kimin canlandıracağı belli oldu: David Morrissey.

Etiketler: , , , , , , | 4 Yorum

Diziye Katılacak 2 Yeni İsim

AMC‘nin reyting rekortmeni dizisi The Walking Dead‘in kadrosuna 8. bölüm ile birlikte konuk oyuncu olarak katılacak 2 yeni isim açıklandı: Michael Raymond James ve Aaron Munoz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , | 9 Yorum

2. Sezondan 5 Yeni Fotoğraf

Bugün itibariyle The Walking Dead’in 2. Sezon’una tam 1 ay kalmış bulunuyor (16 Ekim’de başlıyor). Dizi de bize kıyak geçti ve 2. sezon afişinden sonra şimdi de 5 yeni fotoğraf paylaştı. Tanıtıcı oyuncu fotoğraflarının tamamını yazının devamında bulabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , | 1 Yorum

The Walking Dead Zombi Okulu

The Walking Dead‘in, Zombi Okulu‘nda bir zombi gibi nasıl davranılır, nasıl hissedilir öğrenmek istermisiniz? O zaman sizi yapımcı Gale Anne Hurd, ve yönetmen Frank Darabont’un anlatımıyla zombi olmayı öğrenmek üzere sete alıyoruz… 🙂

Etiketler: , , , , , , | Yorum Yaz