Etiket Arşivi: the walking dead s02e08

S02E08 Nebraska’dan Fotoğraflar

Yeni bölümlerine hasret kaldığımız The Walking Dead sonunda başladı. Nebraska bölümü ile hızlı bir giriş yapan bölüme ait sizler için seçtiğimiz bölüm içi fotoğraflarının tamamını yazının devamından görüntüleyebilirsiniz.

Etiketler: , , , , | Yorum Yaz

2. Sezon 8. Bölüm Yorumlarınız?

The Walking Dead uzun bir aradan sonra 8. Bölüm “Nebraska” ile nihayet döndü. Rick ve grubunun çiftlikte yaşadıkları son atraksiyondan itibaren hızlı başlayan yeni bölüm hakkında yorumlarınız neler? Nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.. 🙂

Etiketler: , , , , , , | 52 Yorum

TWD s02e08 ‘Nebraska’ Fragmanı

The Walking Dead 2. Sezona verdiği uzun bir aradan sonra 8. bölüm ile birlikte 12 Şubat‘ta (Pazar gecesi) tekrar AMC ekranlarına kaldığı yerden geri dönüyor. Bölümün ismi Nebraska olacak ve Nebraska büyük bir bölümü kurak topraklar ve çöllerden oluşan Amerika’n … Okumaya Devam Et

Etiketler: , , , , , , , , | 10 Yorum

Robert Kirkman ve Glen Mazzara ile Söyleşi

 The Walking Dead yapım ekibinden showrunner ve yapımcı Glen Mazzara ile çizgi roman serisinin yaratıcı ismi Robert Kirkman, dizinin gidişatı hakkında açıklamalarda bulunurken 2. sezonun devamına ve geleceğe dair bazı yeni ipuçları verdi.

Etiketler: , , , , , , , , | 1 Yorum

8. Bölüm ‘Nebraska’dan 4 Fotoğraf

The Walking Dead‘in 2. Sezon 8. Bölümü olan Nebraska‘dan 4 adet yeni bölüm-içi fotoğraf yayınlandı. 2. Sezon kaldığı yerden 8. bölüm ile birlikte, 12 Şubat‘ta AMC‘de yayınlanmaya devam edecek.

Etiketler: , , , , , , , , , , , | 4 Yorum

AMC’den Sezon Arası Afişi

The Walking Dead’in sezon arası bitimine 1 aydan kısa bir süre kala, AMC televizyonu yeni bir afiş yayınladı. 2. Sezon 7. bölüm ile birlikte araya girmişti ve 8. bölüm ile birlikte 12 Şubat’tan itibaren tekrardan yayınlanmaya başlayacak.

Etiketler: , , , , , | 1 Yorum