Frank Darabont, The Walking Dead’ten Ayrıldı!

Frank Darabont

Frank Darabont ile The Walking Dead'in Yolları Ayrıldı

 The Walking Dead dizisinin yapımcısı, yönetmeni ve show runner’ı olan Frank Darabont’un, dün sürpriz bir şekilde diziden ayrıldığı açıklandı!

The Walking Dead dizisinin çıkmasında çok büyük emeği olan Frank Darabont’un, diziden hangi nedenle ayrıldığı henüz açıklanmadı. Geçen günlerde San Diego’da düzenlenen Comic Con festivalinde, 2. sezon için oldukça heyacanlı gözüken Darabont’un diziden bu şekilde ayrılması herkes için şok edici oldu. Şimdilik akıllara gelen tek neden, dizinin bütçesinin azaltılması ve Darabont’un, dizinin kalitesi düşeceğinden dolayı buna karşı çıkması.Gonflables Noël

Şu an için diziyle ilişkisinin tam kesilmediği, halen diğer yapımcılar ile görüşmeye devam ettiği ve dizi setinde, eskisi kadar olmasada, hala bir takım işlerde görev alabileceği konuşulsa da, Frank‘in buna pek sıcak bakmadığı söyleniyor.

Frank Darabont’un diziden ayrılmasıyla birlikte çok merak edilen bir diğer konu da, boşalan koltuğuna kimin oturacağıydı. Dizinin yeni showrunner‘ı (bir nevi diziyi alıp götüren insan) Darabont’tan sonra dizide 2. adam olan Glen Mazzara oldu.

Önümüzdeki günlerde Frank Darabont‘un diziden tamamen ayrılıp ayrılmayacağı ve bu kararın alınmasında ki nedenleri sanırım daha iyi göreceğiz. Ayrıca şunu da belirtelim, Darabont’un diziden ayrılması, dizinin planında bir değişikliğe sebep olmayacak ve dizi daha önceden belirlendiği gibi 16 Ekim‘de yayına başlayacak.

Bu gönderi Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , .

2 Responses to Frank Darabont, The Walking Dead’ten Ayrıldı!

  1. uAlp05 dedi ki:

    Kötü olmuş ya 🙁

  2. tolga dedi ki:

    İnş. filme etkisi çok olmaz tanımadığım için ayrıntılı yorum yapamıyorum .Böyle filmleri uzadıkça izleyiciyi sıkmaya başlar 6 bölümde böyle birşey yaşamadım umarım böyle devam eder..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir