Robert Kirkman 2. Sezonun Devamıyla İlgili Konuştu

Robert Kirkman

Robert Kirkman

The Walking Dead çizgi romanının yaratıcısı ve aynı zamanda dizinin de yapımcılarından olan Robert Kirkman, 2. sezonun 2. yarısında kahramanlarımızın pek çok garip olayla karşılacağını belirtti.

Kirkman, Entertainment Weekly‘e geçen haftalarda yayınlanan sezon ortası final bölümü Pretty Much Dead Already hakkında konuşurken Bu insanlar artık birbirleriyle karşı karşıya kalacak ve mücadele içerisinde olacak. Hershel’in sırrı sonunda açığa çıktı ancak bu sır beraberinde Sophia hakkındaki gerçeği öğrenmelerine de sebep oldu. Ayrıca, bundan sonra yeni karakterlerle tanışmaya hazır olun. Dönüşümüzle beraber kısa sürede yeni karakterleri göreceksiniz. The Walking Dead’in ekranlara dönüşü harika olacak ifadelerini kullandı.

Jenner’ın geçtiğimiz sezon sonunda CDC binasındaki patlamadan önce Rick’in kulağına fısıldadığı şeyin bir çok kişinin tahminine göre Lori’nin hamile olduğu yönünde olmasına rağmen Rick’in eşinden haberi aldığında gerçekten şaşırmış olması durumu hakkında ne düşündüğü sorusuna Kirkman Şimdilik sadece bu sırrın er ya da geç ortadan kalkacağını ve açıklığa kavuşacağını söyleyebilirim cevabını verdi.

Kirkman, ‘Çizgi romanda yer alan The Governor ya da Michonne karakterlerini dizide görecek miyiz?‘ şeklinde kendisine yöneltilen soruya ise Zaman veremeyeceğim ama her iki karakteri de göreceğiz elbette. Ayrıca daha önceden belirttiğim gibi bazı yeni karakterleri ikinci yarının hemen başlarında göreceğiz cevabını verdi.

Sezon arasına giren The Walking Dead, 12 Şubat‘ta yeni bölümleriyle ikinci sezona kaldığı yerden devam edecek 🙂

Bu gönderi Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , .

8 Responses to Robert Kirkman 2. Sezonun Devamıyla İlgili Konuştu

 1. Joker dedi ki:

  Her zaman olduğu gibi sabırsızlıkla bekliyorum 😀

 2. jöhöhjö dedi ki:

  Abi yok boyle bir şey ya. Bu kadar ara verilir mi ? Onceki bolumleri unutuyorum valla.

 3. Wallace dedi ki:

  aynen ya saçmalık 2.5 ay ara vermiş böyle sezon arasımı olur sezon finalide heralde 2 sene falan olur hehehe

 4. atil dedi ki:

  Çok deli ediyor beni bu the walking dead. Bi sezon yaptılar bi sene yeni sezon çıkmadı tam yeni sezon çıktı bir araya girdi 2 ay bekletiyolar. En nefret ettiğim şeydir dizi beklemek 😀

 5. trueefalse dedi ki:

  zombi izleye izleye zombiler gibi düşünememeye başladım duyurulur..

  ilk bölümden bişey beklemeyin yine de..

  ama sonrasını bilemem..

 6. FYRAT dedi ki:

  DEĞERLİ WALKİNG DEAD İZLEYİCİLER.DİZİNİN TÜRKİYE VERSİYONU OLAN SALGIN-İSTANBUL.’UN PROJE AŞAMASI BİTMİŞ.YAPIMCILIĞINI BEYİN FİLM ÜSTLENDİ.MERAKLILARINA DUYURULUR

 7. prijuvan2001 dedi ki:

  Merakla bekliyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir