Samuray Kılıçlı Kız “Michonne”

Yürüyen Ölüler Çizgi Romanında ki Michonne

Yürüyen Ölüler Çizgi Romanında ki Michonne

Yürüyen Ölüler çizgi romanında çok sevilen karakterlerden biri olan Michonnesonunda kendini dizide de gösterdi.

Eski bir avukat olan Michonne, The Walking Dead‘in çizgi romanında önemli bir karakter olarak yer alıyor. Dizinin 2. sezon, final bölümünde katana kılıcı ile Andrea‘nın hayatını kurtaran Michonne karakterinin bir diğer özelliği de sürekli arkasında zincirli iki zombiyle yürümesi. Erkek arkadaşı ile onun en iyi arkadaşını -öldürücü özelliklerini engelleyecek şekilde- kendisine zincirlemiş olarak gördüğümüz gizemli kişi, çizgi romanda kurtulanların etkili ve önemli bir savunucusu olup, samuray kılıcı olarak bilinen “katana“yı çok iyi kullanmaktadır.

3. Sezon‘da kendisini çok sık göreceğimiz bir karakter olan Michonne‘u oynayacak isim ise Danai Gurira.

Dizide 2. sezon finalinde karşımıza çıkan Michonne

Dizide 2. sezon finalinde karşımıza çıkan Michonne

Danai Gurira dizi kariyerinde son dönemde HBO dizisi Treme‘de Jill karakteriyle rol alırken Lie To Me (Michelle Russo), Law & Order (Courtney Owens) ve Life on Mars’ın (Angela) Amerikan versiyonunda konuk oyuncu olarak boy gösterdi.

Ayrıca geçtiğimiz aylarda Michonne karakterini oynamak üzere True Blood‘un yıldızlarından Rutina Wesley‘in kadroya katılacağı söylentileri çıkmış ancak sonrasında bu haber yalanlanmıştı.

Glen Mazzara, Gale Anne Hurd, Kirkman ve Dave Alpert‘ın idari yapımcılığını yürüttüğü The Walking Dead‘in 16 bölümden oluşacak 3. sezonu kesin olarak açıklanmamakla birlikte Ekim ayında başlaması bekleniyor.

Bu gönderi Oyuncular kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , , , .

Yorumlar: Samuray Kılıçlı Kız “Michonne”

  1. mustafa dedi ki:

    bence en güzel bölümüydü 2. sezonun 1. sezondaki gibi aksiyon pek yoktu 2. bölüm boyunca daha sığ daha durgun bir kurgunun ardından böyle kapatmaları daha iyi oldu tekrar diziye bağlandı bence birçok seyirciyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir