‘The Governor’ Karakterini Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu!

David Morrissey (The Governor)

David Morrissey (The Governor)

AMC‘nin reyting rekortmeni dizisi The Walking Dead‘te, 3. sezon karşımıza çıkacak olan The Governor (Hapishane Müdürü) karakterini kimin canlandıracağı belli oldu: David Morrissey.

Morrissey dizide Woodbury‘de yeni bir küçük yerleşim yeri oluşturmuş, hayatta kalan bir grubun liderliğini yapan The Governor karakterini canlandıracak. Robert Kirkman‘ın yaratıcısı olduğu Yürüyen Ölüler çizgi roman serisinde favori karakterlerden biri olan The Governor acımasız ve sadist bir kişiliğe sahip. Gelecek bölümlerin önemli kötü adamlarından birisi olacak ve Rick Grimes (Andrew Lincoln) ve grubu için baş muhalif, düşman olarak hikayede belirecek.

Şiddetli, tehlikeli birisi olarak tanımlanan ve çizgi roman okuyucularının önemini gayet iyi bildiği The Governor karakteri, The Walking Dead‘in 16 bölümden oluşacak ve çekimlerine bahar aylarında Atlanta‘da başlanacak üçüncü sezonunda hikayeye dahil olacak. Bu haberle birlikte, The Governor karakterinin hikayede yer alıp almayacağı ve diziye girerse kim tarafından canlandırılacağı konusunda ortalıkta dolaşan spekülasyon ve söylentiler sonunda bir açıklığa kavuşmuş oldu.

Bafta Awards adayı 47 yaşındaki İngiliz aktör David Morrissey dizi dünyasında mini seri State of Play, Meadowlands, The Deal, BBC/HBO mini serisi Five Days ve sıra dışı müzikal drama Blackpool (Viva Blackpool) gibi bir çok İngiliz dizisinde rol aldı. Aktör televizyonda yaptığı işler dışında The Reaping (2007), dönem filmi The Other Boleyn Girl (2008), Centurion (2010), Hilarie and Jackie (1998), Basic Instinct 2 (2006), The Water Horse (2007) ve Blitz (2011) gibi bir çok filmde ki başarılı rolleriyle de tanınıyor.

Bu gönderi Oyuncular kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , .

4 Responses to ‘The Governor’ Karakterini Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu!

 1. delikanlılığın kaçmaktır dedi ki:

  3.sezon olay var desenize

 2. kadir dedi ki:

  gerçekten dizide gün geçmiyorki heyeca bitsin. yapımcıları gerçekten insanı çok güzel merakda bırakıyor bu diziyi saatlerce baksam bıkmam herhalde sürekli bir heyecan ve merakla bekleme var dizide arada birden çıkan zombilerde resdent evil oyunundaki gibi birden heyecan yarattırıyor insana bu dizide galiba 7 8 sezon görecez gibi inşallahda öğle olur

 3. Bilal Said DUMAN dedi ki:

  gardaş governor hapishane müdürü değil çizgiromanı okuyun Allah aşkına o adam başka biri spoiler vermeyeyim şimdi

 4. Walkerss dedi ki:

  Vali 😮

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir