The Walking Dead 7. Sezon 1. Bölüm Yorumlarınız?

The Walking Dead 7. Sezon 1. Bölüm S07E01

The Walking Dead 7. Sezon 1. Bölüm

The Walking Dead 7. Sezon, 1. bölüm ile birlikte bugün ekranlara kavuştu. The Walking Dead sezonları arasında en merakla beklenen prömiyer hiç kuşkusuz bu bölümdü.

Bugüne kadar karşılaştığımız karakterler arasında, acımasızlıkta ve sadistlikte bayrağı önde götüren Negan, tüm bölüm boyunca psikolojik şiddeti sadece Rick’e değil adeta bize de uyguladı.

Ve tüm sene boyunca merakla beklediğimiz soru da cevaplanmıştı oldu: Şanssız insan kim olacaktı? (Dikkat devamı spoiler)

Maalesef ölen ilk karakter Abraham oldu. Güçlü duruşuyla gruba güven veren Abraham o piti piti’den sağ çıkamayan ilk insan oldu. Sadece bir kayıpla bölümü tamamlamayı tam göze almışken Daryl hiç yapmaması gereken bir şey yaptı ve onun hatası yüzünden hepimizi şoke eden ikinci ölüm geldi. Glenn… Dizinin ilk bölümlerinden itibaren grubun ayrılmaz bir parçası olan Glenn maalesef Maggie‘nin gözleri önünde insafsızca katledildi. Ekibin yürek yemiş elemanlarından biri olan, çevik hareketleriyle herkesin yardımına koşan Glenn bu sefer diziye gerçekten veda etti.

Bölüm hakkında ve kayıplar hakkında görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirseniz çok seviniriz? Siz kimi tahmin etmiştiniz?

Bu gönderi Bölüm İncelemeleri kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

2 Responses to The Walking Dead 7. Sezon 1. Bölüm Yorumlarınız?

  1. Berkay dedi ki:

    Çizgi romanda Glenn’in öleceğini biliyorduk fakat Abraham ölünce hee tamam olduk ama ikinci ölüm Glenn’in olunca hass oldum.

  2. Prince of Shadowland dedi ki:

    Dünya dizi-sinema tarihinin en etkileyici bölümü ve performansı olduğuna dair çokça iddia var.

    anlatılmaz yaşamanız lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir