The Walking Dead s02e07 Fragmanı

The Walking Dead‘in 2. Sezon 7. Bölümü olan Pretty Much Dead Already‘nin fragmanını ve 7. bölümden kısa bir sahneyi yazının devamından izleyebilirsiniz. 7. Bölüm AMC‘de pazarı pazartesiye bağlayan gece yayınlanacaktır. Bildiğiniz üzere bu bölümden sonra The Walking Dead kısa bir araya girecek ve 8. bölüm Şubat‘ta yayınlanacak.

S02E07 Fragman:

S02E07 Sneak Peek:

Bu gönderi Videolar kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , .

6 Responses to The Walking Dead s02e07 Fragmanı

 1. trueefalse dedi ki:

  ammaaan yaa çatladık olduk yayınlansa idi daha 2 gün var shopia nasıl olcak acaba resim doğru mu çok merak ediyorum ve belkide shane manyağını carl nihayet vurur da kurtuluruz..

 2. hakan dedi ki:

  çok sıkıldım ama bazı komedi sahneleri olmassa izlemem , tabi ben çok gülüyor olabilirim 😀 Bu bölüm biraz daha aksiyonlu gibi shane süper ona laf yok ama artık kan , parçalanmış zombi kafaları , kavga , dövüş istiyoruz . Bana kalırsa bu diziden hiç bir çocuk olmasın çocukların alın götürün. Ölsün şu çocukta kurtulak artık uf.

 3. Birkan dedi ki:

  Önceki yorumlarımda dediğim gibi 6-7 geçiş bölümleri. İnanıyorum ki 8 den itibaren beklentimiz karşılancak. 8 de brezilya dizileri gibi olursa at çöpe zaten.

 4. delikanlılığın kaçmaktır dedi ki:

  Beyler 6 bölümdür sıkıcı bir hava seziyoruz tahmin ediyorum 7 .bölümün sonunda çiftlikten ayrılıp tekrar tehlike alemlerine dalcaklar bana göre 8-13 bölümlerini çok iyi yapcaklar mesele rick 1.sezonda helikopter görmüştü onun ait olduğu merkezi bulabilirler

 5. trueefalse dedi ki:

  ya 7. bölüm amerikada saat kaçta veriliyor bizim saatimize göre

 6. RickGrimes dedi ki:

  herkesde sofia o ambara nasıl düştü diye bi soru var bazıları yem edildi diyor yanılıyorlar sadece boynunda bir ısırık vardı yem edilseydi hiçbir parçası kalmazdı Yine yaptılar yapacaklarını çok heyecanlı bölümde diziyi 2,5 aya yakın araya soktular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir