TWD 2. Sezonu Temmuz’da Gelebilir mi?

2. sezon erken mi geliyor?

Yapımcılar, The Walking Dead’in 2. sezonunun, Ekim 2011′de yayınlanacağını söylemişlerdi. Fakat dizinin daha erken başlamasıyla ilgili bir umut ışığı ortaya çıktı.

AMC kanalında yayınlanmakta olan bir diğer başarılı yapım Breaking Bad dizisinin başrol oyuncusu Bryan Cranston geçen günlerde New York Magazine’e bir röportaj verdi. Röportajında Breaking Bad dizisinin, Mad Men ile birlikte Temmuz ayına alınmasının AMC’nin stratejik kararı olduğundan bahseden Bryan, “Ayrıca, The Walking Dead dizisinin de temmuz ayına alınacağına inanıyorum.” dedi. AMC’nin amacının, Ekim Kasım Ocak gibi rekabet oranının fazla olduğu aylardan, dizilerini uzaklaştırmak olduğunu ve daha geniş bir izleyici kitlesine hitap etmek istediklerinden bahsetti.

Şahsen Bryan’ın haklı çıkabileceğini düşünüyorum ne de olsa AMC’de dönen dedikoduları bizden daha çok biliyordur. Umarız Bryan’ın söyledikleri doğru çıkar ve The Walking Dead dizisini, Temmuz’da izleyebilme şansına sahip olabiliriz. :)

Bu gönderi Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , .

2 Responses to TWD 2. Sezonu Temmuz’da Gelebilir mi?

  1. Mekselina dedi ki:

    Bu filmden güzel bi film gördüysem gerçekten yaaaaa çooOoOoOoOk büyük merakla devamını bekliyorum gerekirse bin bölüm olsun hepsini izliyecegime yemin ederim Çoooooookkkkk seviom diziyi ve oyuncularıda çok başarılı tabikide yönetmenide tebrik ederim !

  2. Doğuhan dedi ki:

    dizinin temmuzun kaçında çıkacağını söler misniz? diziyi her gün internetenaratıyorum the walking dead 2.sezon 1.bölüm diye hep 1. sezon lar geliyor o yüzden temmuzun kacında başlayacanı yazarsanız çok memnun olcagım ve sizlere başarılar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir