TWD’den Ayrılan 4 İsim Yeni Bir Dizide Buluşuyor

L.A. Noir

L.A. Noir

The Walking Dead dizisinin eski idari yapımcısı Frank Darabont, senaryosunu kaleme aldığı ve pilot bölümünün yönetmenliğini üstlendiği yeni dizisi L.A. Noir için kadrosuna TWD‘den oyuncular katmaya devam ediyor.

Jeffrey DeMunn ve Andrew Rothenberg

Jeffrey DeMunn ve Andrew Rothenberg

TNT televizyonu için hazırlanan diziye daha proje aşamasındayken dahil olan Jon Bernthal (Shane) ‘dan sonra Jeffrey DeMunn (Dale) ve Andrew Rothenberg (Jim) de katıldı.

 

Yeni başlayacak dizide Jon Bernthal, “Joe Teague” isimli bir karakteri canlandıracak. LAPD(Los Angeles Polis Departmanı)’de görevli üst düzey bir dedektif olan Joe Teague‘nın ortağını ise Hal Morrison karakteriyle Jeffrey DeMunn olacak. Diziye, The Walking Dead‘te olduğu gibi, yine konuk oyuncu olarak katılacak olan Andrew Rothenberg ise Hal‘e bağlı olarak çalışan bir hukuk danışmanı rolüyle Eddy Sanderson‘ı oynayacak.

John Buntin‘in, L.A. Noir: The Struggle For The Soul Of America’s Most Seductive City isimli romanına dayanarak hazırlanan ve hızlı tempolu bir suç draması olarak tanımlanan L.A. Noir, Los Angeles polis departmanı şefi William Parker önderliğindeki LAPD ve Mickey Cohen‘in liderliğindeki suç örgütü çetesi arasında geçen sıkı mücadele ekseni üzerine kurulu bir hikayeye sahip olacak. Dizinin hikayesi 1940 ve 1950′li yıllarda geçecek.

IMDB sıralamasında en iyi film olan The Shawshank Redemption‘ın yazar ve yönetmeni olan Darabont‘a bu projede Moneyball ve The Social Network gibi filmlerin yapımcısı Mike De Luca, Elliott Webb (Tall Time Tales) ve Alissa Phillips (Moneyball) idari yapımcılar olarak eşlik edecek.

Merakla bekliyoruz 😀

Bu gönderi Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , .

Yorumlar: TWD’den Ayrılan 4 İsim Yeni Bir Dizide Buluşuyor

  1. oyun oyna dedi ki:

    Bu güzel paylaşım için teşekkürler, çok işime yaradı.Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir