Yürüyen Ölüler Çizgi-Roman Çekilişi 2

Yürüyen Ölüler Ciltleri

Yürüyen Ölüler Ciltleri

Değerli WalkingDeadTR ziyaretçileri,

Marmara Çizgi tarafından yayını devam eden Yürüyen Ölüler çizgi roman serisinden bugüne kadar toplam 9 cilt satışa çıktı.

Tüm Yürüyen Ölüler çizgi romanlarını satın alabileceğiniz “Kahramanlar Burada” sayfası bir şanslı walkingdeadtr.com ziyaretçimize istediği bir Yürüyen Ölüler cildini armağan ediyor!

Çekilişe katılım 30 Ağustos – 5 Eylül 2012 tarihleri arasında açık olacaktır. Çekilişe katılabilmek için yapmanız gereken tek şey:

Kahramanlar Burada‘nın Facebook üzerindeki sayfasını beğenmek ve çekilişimizin olduğu iletinin altına istediğiniz cildin Kahramanlar Burada’daki linkini eklemek!

 

Çekiliş 6 Eylül 2012 Perşembe günü yapılacak ve aynı gün kazanan ziyaretçimiz sitemizden ilan edilecektir (Türkiye içi kargo masrafı sponsor firmaya aittir).

Bol şanslar 😀

Bu gönderi Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , .

4 Responses to Yürüyen Ölüler Çizgi-Roman Çekilişi 2

  1. Hürkan Epecik dedi ki:

    Denedik sansimizi umarim cikar 🙂

  2. enes dedi ki:

    katıldık inşallah kazanıcaz hadi bakalım 🙂

  3. Pingback:Yürüyen Ölüler Çizgi Romanı Kazanan! | The Walking Dead Türkiye

  4. silver account dedi ki:

    Çizimler için ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Aslında kötü değiller ancak heyecan verici bir yönü de yok bence. Ama bu hikayede, diyaloglarda özel bir taraf bulunmamasından dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Sanki Günler Sonra’yı okurken bir bütün olarak çizgi roman değil, resimleri olan, bol ancak neredeyse klişe diyaloglarla dolu bir kitap okduğum hissine kapıldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir