Yürüyen Ölüler Çizgi Romanı Kazanan!

Yürüyen Ölüler Çizgi Roman Serisi

Yürüyen Ölüler Çizgi Roman Serisi

The Walking Dead Türkiye ekibi olarak KahramanlarBurada ile birlikte düzenlediğimiz Yürüyen Ölüler Çizgi Roman 2 Çekilişi‘mizi bugün gerçekleştirdik.

KahramanlarBurada’nın Facebook sayfası üzerinden sadece yorum atarak katılabildiğiniz çekilişe, toplamda 146 geçerli kişi katıldı (Daha önceki uyarılarımıza rağmen hala birden fazla kez yorum atarak şansını arttırmak isteyen arkadaşlar olmuş, çekilişten çıkarıldılar!).

Geçerli katılımcılardan oluşturduğumuz listede, daha önceki çekilişlerimizde olduğu gibi, sırayla herkese bir numara verdik ve çekilişimizi random.org üzerinden gerçekleştirdik.

 

Vee.. Çekiliş sonucuna göre bizden istediği bir Yürüyen Ölüler cildini kazanan talihlimiz: 35 Nurama – Fırat 🙂

Kendisini tebrik ediyoruz. En kısa sürede kendisiyle iletişime geçilip adresine talep ettiği çizgi roman cildi gönderilecektir. Çekilişe katılan diğer tüm takipçilerimize de gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Önümüzde ki haftalarda yeni çekilişlerimiz olabilir, sitemizi takip etmeye devam edin :D

Çekiliş Videosu:

Bu gönderi Çizgi Roman, Haberler kategorisi altında gönderilmiştir. Sık Kullanılanlara Ekle!.
Etiketler: , , , , , , , , , .

5 Responses to Yürüyen Ölüler Çizgi Romanı Kazanan!

 1. Hamdi Çatal dedi ki:

  Kazanan arkadaşı tebrik ederim. 🙂

 2. Priceless dedi ki:

  Almayı düşünüyorum okuyan arkadaşlar size almalımıyım güzelmi çizgi romanı ? ve tüm seri ne kadar ediyor

  • Aydın dedi ki:

   Çizgi roman serisi 9. ciltte. Dizi ise daha 3. ciltte
   1 cildin fiyatı 12-15 TL arası. Ankara’da Kızılayda DOST KİTABEVİ’nde var. Tamamen türkçe. Ama o paraya kıyamadığımdan almadım.
   Bir romanı varmış. Onu da düşünebilirsin. ,SPOİLER içerecek sıradaki cümlem, 3. sezondaki Vali karakterinin o ufak yerleşkeye nasıl ulaştığı ve nasıl ele geçirdiğini anlatıyormuş.

  • çağrı dedi ki:

   ben bir bölümünü okudum ama çok güzel ama kötü yanı hepsi Türkiye de maalesef yok 🙁 ama benim bildiğim kadarıyla 23 tane çizgi romanı Türkiye de mevcut bence alabilirsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir